Dawca spermy zarobki

Dawca spermy zarobki

Zapewne każdy mężczyzna zadał sobie kiedyś pytanie ile zarabia dawca spermy w tym artykule przedstawimy ważne informacje pozwalające na oszacowanie tych zarobków.

Na jakie zarobki może liczyć dawca ?

Dobry dawca zarabia nawet 1200 PLN kilka razy w miesiącu, oczywiście nie każdy może tyle zarobić, załóżmy, że twoje ogłoszenie przykuwa uwagę kobiet na jakie pieniądze możesz liczyć ? Jeszcze kilka lat temu było bardzo mało chętnych do uzupełniania swoich profili, dziś to się zmienia. Dawca potrafi zarobić nawet 1200 PLN za każde spotkanie. Co więcej, atrakcyjny profil to nawet 4 do 6 spotkań miesięcznie co daje niebagatelną kwotę 7000zł.

Czy naprawdę dobry dawca ma tyle zleceń ?

W Polsce powstaje coraz więcej banków nasienia. Tak duży wzrost spowodowany jest wyższym niż w poprzednich latach popytem na tego typu usługi. Zgodnie z najnowszymi badaniami, nawet 22% par ma problem z zajściem w ciążę: jedyną dla nich szansą są banki nasienia.

Równocześnie z tradycyjnymi bankami, powstaje coraz więcej firm specjalizujących się w łączeniu par, działających w internecie. „To oszczędność kilku tysięcy złoty względem tradycyjnego banku” mówi jeden z właścicieli stron internetowych łączących zainteresowane osoby. Rzeczywiście tak jest: koszt obsługi tradycyjnej placówki to każdorazowo nawet 6tysięcy złoty. W przypadku witryn internetowych koszt to tylko opłata dla dawcy: resztę nowo poznane osoby załatwiają już bezpośrednio w klinice bezpłodności.

Czy jednak to idealne rozwiązanie?

Nie do końca: dawcy muszą na własną rękę cyklicznie dokonywać odpowiednich badań zdrowotnych. Dodatkowo pozostaje kwestia anonimowości. Niemniej ostatnie wyroki sądowe mimo pozornych zasad bezpieczeństwa, nakazują wydanie danych dawcy nasienia. Wobec tego osobiste spotkanie z dawcą pozwala zachować zweryfikować suche dane, osobiście poznać osobę która może zostać przyszłym tatom naszego potomka przy jednoczesnym zachowaniu anonimowości obu stron.

 

Oczywiście ważny jest nie tylko wygląd: budowa ciała, wzrost czy kolor włosów. Osoby przeglądające profile dużą uwagę zwracają na stan zdrowia, wykształcenie, wykonywany zawód, zarobki i ogólną zaradność życiową. Jak więc poprawić swoje ogłoszenie możesz przeczytać w osobnym artykule?

3 komentarze

  1. Cześć. Mam 23 lata z wykształcenia jestem fotigrafem. Mam zamiłowanie do muzyki o czym świadczyć mogą moje nagrania na YT , oraz uprawianue duzej ilosci sportu od p.noznej az po siatkówkę. Chętnie pomogę komuś w udostępnieniu swojego nasienia. Mam 7 msc córkę już na wychowaniu więc sperma najwyższej jakości. Jeśli chodzi o wyglad to mam 181 cm wzrostu, 80kg wagi , sylwetka wysportowana i nie miałem w rodzinie żadnych chorób genetycznych. Zapraszam na prywatne korespondencje.

    Igor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *