Jak zostać dawcą spermy ?

Jak zostać dawcą spermy ?

Jeżeli chcesz zostać dawcą spermy i oddawać swoje nasienie musisz dodać atrakcyjne ogłoszenie w naszym portalu ewentualnie wybrać się do stacjonarnego banku nasienia i przejść wszystkie skomplikowane procedury !

Atrakcyjne Ogłoszenie

Osoby aktywnie poszukujące dawców, potencjalnych rodziców ich przyszłych dzieci, zwracają uwagę nie tylko na cechy fizyczne ale też zdrowie, wykształcenie, zaradność życiową i ogólny poziom życia. Czym wyższy, tym atrakcyjniejszy profil – tym samym większa szansa na kontakt. Z punktu widzenia osoby zamieszczającej profil, ważnym jest aby dopracować go w najmniejszych detalach. Poniżej prezentujemy kilka sztuczek dzięki którym będzie on atrakcyjniejszy.

Zdrowie

To jedna z najważniejszych cech które są sprawdzane przez biorców. Oczywiście nie ma możliwości zweryfikowania drobnych szczegółów jednak już w klinice, na etapie pobierania spermy, przeprowadzane są podstawowe bania które weryfikują wcześniej podane informacje. Najczęściej wcześniej podpisana umowa zawiera klauzulę iż w przypadku wcześniejszego podania nieprawdziwych danych lub ich zatajeniu, dawca pokryje koszty badań i wypłaci odszkodowanie. Tym samym warto już od początku być szczerym.

Kondycja fizyczna

W przypadku osób które planują regularnie zajmować się oddawaniem nasienia, powinny one zachowywać dobrą kondycję fizyczną. Oprócz atrakcyjniejszego profilu, dbamy również o siebie.

Regularnie uprawiany jogging, wizyty na siłowni i zdrowe odżywianie gwarantują kilka punktów więcej na starcie. Jeśli wydaje się nam że na ćwiczenia nie mamy czasu, spróbujmy ustawić budzik 20 minut wcześniej. Czas ten poświęćmy na proste ćwiczenia wykonywane w domu: z czasem, kiedy „chwycimy bakcyla”, będziemy przeznaczać na nie coraz więcej czasu. Ważny jest też brak nałogów: wśród najczęstszych wad ankietowani wymienili papierosy i alkohol. Narkotyki oczywiście dyskwalifikują dawcę już na starcie.

Wykształcenie

Osoby po studiach są lepiej postrzegane od tych z wykształceniem zawodowym. Jeśli jesteśmy aktywni zawodowo i nie mamy czasu na szkołę, spróbujmy zapisać się na studia zaoczne. Dla przyszłych rodziców będzie to znak że nie tylko jesteśmy ambitni ale też realizujemy wcześniej założone cele.

Doświadczenie zawodowe

Potraktujmy nasz profil jako CV. Zawrzyjmy w nim informacje o przebytych kursach, doświadczeniu zawodowym i poziomie zarobków oraz planach na bliższą i dalszą przyszłość. Osoby ambitne i stale rozwijające się są postrzegane lepiej niż kandydaci którzy trzymają się raz obranego kierunku bez możliwości rozwoju. Oczywiście można wspomnieć o doświadczeniu typowym dla dawcy spermy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *